LT
Apie ECOBALTIC
Apie ECOBALTIC

Pagrindinė įmonės veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba visomis naujomis priekabų ir puspriekabių dalimis, sunkvežimių dalimis. Dalių tiekimas gamintojams, didmenininkams, mažmenininkams, servisams, žemės ūkio sektoriui.

Įmonės misija – aprūpinti rinką  kokybiškomis detalėmis ir paslaugomis išlaikant principą – kokybė už priimtiną kainą.

Nuo 2004 metų UAB ECOBALTIC  sėkmingai vykdo veiklą  Lietuvoje ir už jos ribų. 

Didelė UAB "Ecobaltic" veiklos dalis yra - aprūpinti kokybiškomis dalimis priekabų gamintojus. 70% Lietuvos priekabų gamintojų ir daliai Estijos bei Latvijos gamintojų tiekiame komplektuojančias dalis, t.y.: sukabinimo sistemos, pneumatinių stabdžių sistemos, apšvietimo sistemos. Jūsų patogumui parenkame gamybai tinkamas detales ir jas sukompektuojame, klientas gauna visą surinktą sistemą -  vienoje dėžėje. Taip pat atliekame reikalingus bandymus ir matavimus. Konsultuojame stabdžių laiko gerinimo klausimais.

Komplektuojame stabdžių ir sukabinimo sistemas traktoriams ir kitam žemės ūkio transportui. Siūlome pneumatinių ir hidraulinių stabdžių kombinacijų sprendimus.

Siekiant  aprūpinti rinką kokybiškomis detalėmis didelis dėmesys skiriamas:

  • Formuojant asortimentą, orientuojamasi į  kokybiškas, originalias dalis.

  • Įmonė nuolat plečiasi ir tobulėja, kuriami nauji sandėliai, plečiamas prekių asortimentas.  Kiekvienais metais stengiamės pasiūlyti naujovių, inovatyvių, efektyvesnių produktų kurie palengvina Jūsų transporto priemonės remontą, užtikrina didesnį saugumą, patogumą vairuotojui.

  • Užtikrinamas garantinis aptarnavimas.

  • Konsultuojama techniniais klausimais. Visuomet padėsime parikti Jums tinkamą detalę, padėsime išspręsti iškilusią problemą. 

  • Rengiami seminarai ir techniniai  mokymai klientams. 

  • Gerai išvystyta logistikos sistema. 

Įmonėje dirba profesionalus, linksmas kolektyvas. Dirbame atsakingai, stengiamės visą laiką tobulėti, kad galėtume išspręsti Jums kilusias problemas. Darbuotojai nuolat tobulinasi įvairiuose techniniuose mokymuose bei seminaruose. Dalyvauja parodose.

UAB „Ecobaltic“  2018-2022 metais sertifikuota EUROPEAN BUSINESS MASTERS sertifikatu kaip A+++ klasės lyderė savo veiklos sektoriuje Baltijos regione!

Toks pripažinimas suteikiamas tik įmonėms, atitinkančioms griežčiausius vertinimo kriterijus rinkoje, turinčioms aukštą kreditingumo lygį savo dydžio kategorijoje ir verslo sektoriuje.