LT
Ratų grandinės
Ratų grandinės

Dirbantiems Alpėse ar Skandinavijos šalyse, privaloma žinoti, kad sunkusis transportas net neįleidžiamas į šalį, jei nuturi komplekto grandinių.  Kalnuotuose vietovėse policija stabdo vilkikus ir prašo parodyti ar turi grandines, neturintiems gresia baudos ir prastovos. Sunkvežimis be priekabos ar puspriekabės privalo turėti bent tris poras grandinių, su priekaba kiekis didėja. Tai nemažos išlaidos.  Taupieji, bando išsisukti, pirkdami pigiausias grandines ir kažkam šis būdas pasiteisina, iki tol kol neužklumpa blogas oras. Regionuose kur iš tiesų reikalingos sniego grandinės, pigusis variantas neatlaiko  ir vieno sezono...

"Ecobaltic"  asortimente - tvirtos ratų grandinės priekaboms, įvairių dydžių. Patogiausias ir saugiausias sprendimas – Onspot automatinių grandinių sistemos. Nereikia išlipti iš automobilio tam, kad užsidėti grandines. Jos nusileidžia ir įsijungia vieno mygtuko paspaudimu.

 

Nurodytos kainos yra mažmeninės, perkant didesnį kiekį arba pasirašius pirkimo - pardavimo sutartį - taikome nuolaidas.

Susidėkite norimas prekes į krepšelį ir atsiųskite paklausimą, ne vėliau kaip per vieną darbo dieną, gausite atsakymą apie galimas nuolaidas, apmokėjimo sąlygas ir pristatymo laiką.

Jei prekė yra sandėlyje, atsiunčiame per vieną darbo dieną

  • 1
  • 2
  • >
  • >|
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 32 (2 puslapių)