LT
Taisyklės
Taisyklės

PREKIŲ PIRKIMO –PARDAVIMO ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE www.ecobaltic.lt TAISYKLĖS 

1. Bendrosios sąlygos      

Šios pirkimo ir pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato asmens, įsigyjančio prekes www.ecobaltic.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir UAB „Ecobaltic “ (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę.  Įsigydamas prekes elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

Prekių pirkimo- pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo (toliau – sutartis) laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas  el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis paspaudžia mygtuką „Užsakyti“,  Pirkėjui atlikus aukščiau nurodytus veiksmus, Pardavėjas  Pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu išsiunčia patvirtinimą, kad užsakymas yra priimtas. Vienos darbo dienos bėgyje, el. paštu arba nurodytu telefonu, gausite atsakymą apie tai, koks yra pristatymo laikas, kurios prekės yra sandėlyje kurias reikia užsakyti.  Jei neturite sutarties su UAB Ecobaltic, prekės bus išsiųstos nurodytų adresu gavus apmokėjimą. Lietuvoje prekės pristatomos per „DPD“ kurjerių tarnybą.

2. Pirkėjo teisės ir pareigos

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes internetinėje parduotuvėje vadovaudamasis šiomis  Taisyklėmis ir bei  Lietuvos Respublikos įstatymais .

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties šioje el. parduotuvėje , pranešdamas Pardavėjui apie tai el. paštu order@ecobaltic.lt

Pirkėjas įsipareigoja sumokėti prekių kainą ir  priimti užsakytas prekes. Pirkėjas turi ir kitas šiose Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytas teises ir pareigas.

3. Pardavėjo teisės ir pareigos

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjui jo užsakytas prekes, Pirkėjo nurodytu adresu per nustatytą terminą. Taip pat galima nemokamai atsiimti prekes UAB „Ecobaltic“ parduotuvėje Kaune, adresu Taikos pr. 135.

Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias Taisykles. Pakeistos Taisyklės įsigalioja nuo jų paskelbimo elektroninėje parduotuvėje momento ir galioja visoms po Taisyklių paskelbimo sudarytoms pirkimo-pardavimo sutartims.

Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumą. Pirkėjo Asmens duomenis tvarkyti tik Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Jei Pardavėjas dėl svarbių aplinkybių negali pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, jis įsipareigoja pasiūlyti Pirkėjui analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui nesutinkant įsigyti   siūlomą analogišką arba panašią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų, jeigu buvo atliktas  apmokėjimas, ir visais atvejais atšaukti tos prekės užsakymą.

Pardavėjas turi teisę sustabdyti arba nutraukti el.parduotuvės  www.ecobaltic.lt  veiklą Tokiu atveju, visi priimti ir patvirtinti Pirkėjų užsakymai užbaigiami vykdyti, o nauji užsakymai nėra priimami.

Jei Pirkėjas bando pakenkti www.ecobaltic.lt  darbo stabilumui, saugumui ar nevykdo savo įsipareigojimų, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis www.ecobaltic.lt  .

Pardavėjas turi ir kitas šiose Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės  aktuose nustatytas teises ir pareigas.

4. Kitos sąlygos

Verslo klientai gali gauti nuolaidas ir jiems pritaikytas kainas bei mokėjimo atidėjimą jei yra pasirašę sutartį su UAB Ecobaltic. Jei norite tampti verslo klientu ir gauti verslo paskyrą, dėl sutarties pasirašymo kreipkitės į order@ecobaltic.lt.  

Jei pasirinkta prekė yra nestandartinių matmenų, matysite pranešimą, kad automatiškai paskaičiuoti prekės pristatymo negalime. Tokiu atveju mokėti už prekę iš karto nereikia, per vieną darbo dieną individualiai paskaičiuosime pristatymo kainą, terminus surašysime pavedimo duomenis ir atsiųsime informaciją nurodytu el. paštu.  Jei skubate, galite sužinoti nestandartinių matmenų prekių pristatymo kainas paskambinę telefonu +370 37 311671.

5. Prekių kaina ir apmokėjimo tvarka

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta galutinė prekės kaina. Į kainą neįskaičiuotas pristatymo mokestis.

Už užsisakytas prekes Pirkėjas gali atsiskaityti vienu iš šių būdų:

1. Elektronine bankininkyste per Paysera

2. Banko pavedimu

3. Sumokėti grynais arba kortele atsiimant prekę UAB „Ecobaltic“ parduotuvėje Taikos pr. 135, Kaune. 

Už Prekes Pirkėjas įsipareigoja sumokėti pavedimu  per 1 darbo dieną vienu Pardavėjo pasiūlytu būdų. Jeigu Pirkėjas per nustatytą terminą nesumoka nurodytos kainos, laikoma, kad Pirkėjas atsisako vykdyti sutartį, todėl Pardavėjas turi teisę sustabdyti užsakymo vykdymą.

6. Prekių pristatymas

Prekes Pirkėjo sąskaita pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.

Pardavėjas pristato prekes Pirkėjo nurodytu adresu. Prekes siunčiame į visas ES šalis. Į Rusiją ir Baltarusiją prekių - nesiunčiame. Dėl kitų šalių prašome siųsti paklausimą, jei siuntimas įmanomas paskaičiuosime kainas ir terminus individualiai. 

Prekių pristatymo terminas LT, LV, EE - 1-5 d.d, į kitas ES šalis - 3-7 d.d.,  jei prekė yra sandėlyje, jei prekė yra užsakoma, terminas derinamas individualiai. Apie užsakomų prekių pristatymo terminus ir kainas atsakome per vieną darbo dieną nuo užsakymo gavimo. 

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

Prekių pristatymo metu Pirkėjas (Pirkėjo atstovas) įsipareigoja patikrinti  Prekių siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, būklę ir asortimentą.

Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės), pirkėjas privalo, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą, padaryti nuotraukas. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, bei dėl prekių asortimento neatitikimų. Pastebėjus prekės neatitikimus, nevėliau kaip per vieną darbo dieną,  kreiptis į order@ecobaltic.lt arba telefonu +370 37 311671.

7. Prekių gražinimas

Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių, pirkimo-pardavimo sutarties po prekių pristatymo pranešdamas apie tai Pardavėjui el . paštu order@ecobaltic.lt  ir pristatydamas grąžinamas prekes adresu UAB „Ecobaltic“, Taikos pr. 135, Kaunas LT-51129.  Grąžinamos tik tos prekės, kurias galima grąžinti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Jei prekės užsakomos iš gamyklos pagal individualų kliento užsakymą, už jas klientas moka iš anksto ir tokios prekės negali būti grąžinamos.

Prekės grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Pirkėjui gavus ne to asortimento prekes Pirkėjas privalo ne vėliau kaip  per 2 darbo dienas informuoti Pardavėją. Pardavėjas įsipareigoja savo sąskaita pasiimti prekes ir jas pakeisti tinkamomis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi užsakytų prekių, jis grąžina už prekes sumokėtus pinigus.

Už grąžintas prekes Pardavėjas per 14 dienų nuo prekių grąžinimo perveda pinigus Pirkėjui.

8. Garantija

Prekėms suteikiama gamintojo kokybės garantija.

9. Baigiamosios nuostatos

Šioms taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai, kilę iš ar susiję su pirkimo ir pardavimo sutartimi tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.